Klub „Babie Lato”

Klub „Babie Lato” jest prowadzony przez Fundację Indygo i działa przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Wardom”. Kieruje swoją ofertę do osób w każdym wieku oraz prowadzi oddzielną grupę senioralną.

Zajęcia i spotkania odbywają się dla grup zamkniętych i na każde wydarzenie obowiązują zapisy. Są to:

Warsztaty artystyczne dla osób zaawansowanych (nabór zamknięty) – prowadzi trener Renata Adamczyk, plastyczka z wieloletnim doświadczeniem i pedagog.

Panie uczestniczące w zajęciach reprezentują bardzo wysoki poziom artystyczny, a wykonywane przez Nie prace są niezwykle piękne i oryginalne. Staramy się, aby przedmioty powstające na zajęciach miały wymiar użytkowy i były wykorzystywane w codziennym życiu – są to różnego rodzaju wyroby drobnego rzemiosła, tj. półeczki, tace, szkatułki, stoliki, albumy na zdjęcia, przepiśniki itp. Oczywiście przy okazji Świąt powstają pisanki, bombki, okolicznościowe stroiki i dekoracje.

Wykorzystujemy różne techniki plastyczne – scrapbooking, decoupage, akwarele, akryle, masy plastyczne, mixed media, postarzania itp.

W ramach działalności Klubu organizowane są także spacery po Warszawie, ogniska, wyjścia do muzeów czy na wystawy, spotkania.

Na stronie Fundacji Indygo i Facebooku #IndygoHobby zawsze można znaleźć aktualne informacje na temat bieżących wydarzeń.