Warsztaty jesienne i Bożonarodzeniowe

Jesienne i świąteczne warsztaty artystyczne dla mieszkańców

Celem projektu jest integracja mieszkańców, rozwój zainteresowań, kreatywne spędzanie wolnego czasu i tworzenie przestrzeni dla spotkań. Cel będzie realizowany przez udział w warsztatach, podczas których będą przygotowywane ozdoby i dekoracje o tematyce jesiennej i Bożonarodzeniowej. Odbiorcami projektu są Mieszkańcy m. st. Warszawy w różnym wieku.

W ramach projektu proponujemy cykl spotkań i warsztatów plastycznych i artystycznych o tematyce jesiennej i Bożonarodzeniowej, podczas których uczestnicy będą mogli wspólnie pracować, poznawać Bożonarodzeniowej tradycje oraz wykonać prace i ozdoby.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Osoby bez zapisu nie będą przyjmowane.

Warsztaty odbywają się w Klubie Osiedlowym „Babie Lato” przy ul. Bajana 9a, lok. 41 /  lub w klubach, świetlicach itp. na terenie Warszawy.

Ze względów niezależnych od organizatora terminy poszczególnych warsztatów mogą ulec zmianie. Zapisani uczestnicy będą informowani na bieżąco.