Informacje i zgłoszenia

Informacje i zapisy:

Telefon 506-241-142
ran@fundacja-indygo.org.pl

Warsztaty odbywają się w Klubie Osiedlowym „Babie Lato” przy ul. Bajana 9a, lok. 41

Lub informacje na stronie internetowej www.fundacja-indygo.org.pl w zakładce Warsztaty Bożonarodzeniowe dla mieszkańców Warszawy, zgłoszenia za pomocą Formularza zgłoszeniowego, który znajduje się poniżej.
W Formularzu można zaznaczyć kwadracik Dostępność, przeznaczony dla osób, które mają specjalne potrzeby, aby móc uczestniczyć w warsztacie. Po zaznaczeniu tego kwadratu, skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów.
Osoby, które nie mają szczególnych wymagań, proszone są o zaznaczenie opcji – nie.

Formularz zgłoszeniowy:

Ze względów niezależnych od organizatora terminy poszczególnych spacerów mogą ulec zmianie. Uczestnicy są proszeni o sprawdzenie na stronie internetowej bądź zapytanie telefoniczne luba mailowe. Osoby zapisane będą informowane na bieżąco.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.