Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej to dobry sposób na poradzenie sobie z wadami postawy, u dzieci i młodzieży, ale gimnastyka korekcyjna niezwykle przydatna jest także w przypadku osób dorosłych i starszych. Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie partii mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę i właściwe ułożenie kręgosłupa oraz zachowanie zdrowego kręgosłupa.

Zajęcia dla grupy 10 osób, osoby w różnym wieku, w Klubie Mieszkańców ul. Reymonta 21, przy przejściu obok klatki VII

Zajęcia prowadzi Wojciech Niedomagała – trener judo, ju-jitsu, samoobrony, kulturystyki, trójboju siłowego, pływania.
Pracownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Warszawskiej oraz wykładowca na tej uczelni.

Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy:
tel. 506-241-142
mail: ran@fundacja-indygo.org.pl