Bożonarodzeniowa Akademia Decoupage

PROJEKT BOŻONARODZENIOWA AKADEMIA DECOUPAGE
Fundacja „Indygo”. Wspieranie Aktywności Twórczej i Kultury zaprasza do udziału w dofinansowanych warsztatach – Bożonarodzeniowa Akademia Decoupage. Warsztaty odbędą się w Warszawie. Udział w nich jest częściowo płatny.
Celem warsztatów jest zapoznanie z technikami deoupage w oryginalny sposób – z wykorzystaniem ozdób i dekoracji Bożonarodzeniowych. Ideą jest szerzenie mody na kreatywne spędzanie wolnego czasu oraz wykonywanie ozdób świątecznych w gronie rodzinnym, sąsiedzkim, czy przyjaciół.
Uczestnicy nauczą się jak robić:
  • crackle 1 i 2 składnikowe
  • przecierki (shabby shic)
  • decoupage na szkle
  • decoupage 3 D
  • decoupage na drewnie

Będziemy zdobić – bombki styropianowe, ceramiczne i pleksi, obrazki świąteczne, talerze i wazony świąteczne i inne dekoracje. Użyjemy papierów, serwetek, brokatów, wstążeczek, piórek, past strukturalnych i śnieżnych i wszystkiego, co tylko da się użyć w dekoracjach świątecznych.
Warsztaty przeznaczone są dla mieszkańców Warszawy i dofinansowane z projektów Fundacji „Indygo”. Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata 25% opłaty, jako zadatek. Pozostałą kwotę należy wpłacić do 21.11.2014 r.
Zajęcia będą się odbywały 1 raz w tygodniu, w soboty, poczynając od soboty 22.11.2014 r., przez 5 kolejnych sobót. Będą trwały 3 godziny, w godz. 10.00-13.00.
Koszt 1 zajęć wynosi 48,00 zł. Odbędzie się 5 warsztatów. Koszt całkowity – 240,00 zł. aby móc skorzystać z dofinansowania, należy wziąć udział przynajmniej w czterech warsztatach.
Zapewnione są wszystkie materiały i narzędzia niezbędne do pracy. A wykonane prace uczestnicy zabierają ze sobą.