Akademia Artystyczna młodego Warszawiaka

Fundacja „Indygo”. Wspieranie Aktywności Twórczej i Kultury, w ramach akcji „Lato w mieście”, realizuje projekt dofinansowany ze środków m. st. Warszawy pt. „Akademia Artystyczna młodego Warszawiaka”. W ramach projektu prowadzimy warsztaty artystyczno-plastyczne (sztuka ludowa, decoupage, scrapbooking, glina, masa solna itp.). Warsztaty są organizowane bezpłatnie dla dzieci i młodzieży z warszawskich placówek edukacyjnych oraz starszych klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, które uczestniczą w akcji „Lato w mieście”. Warsztaty prowadzimy na miejscu, w placówce, przywożąc ze sobą wszystkie potrzebne materiały i narzędzia. Wykonane prace pozostają własnością uczestników.

Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszenia.
Renata Adamczyk-Nowak
mail: ran@fundacja-indygo.org.pl